OTEVÍRACÍ DOBA
Út-Čt 15-02 / Pá 15-04 / So 15-04 / Ne,Po: ZAVŘENO

café / coctails / beer

Co kdyby...® HAVÍŘOV - SLUŽBY


V cocktailovém baru Co kdyby...® jsme pro vás začali připravovat a budovat havířovskou cocktailovou kulturu v červnu 2004. Od ledna 2009 si můžete svůj oblíbený cocktail vybrat i v Ostravě-Porubě.

Naší snahou je umožnit vám vybrat si z mnoha desítek alkoholických cocktailů, nejen na bázi Bacardi Gold a Finlandia Vodky, ale i jiných druhů alkoholu, případně z 20 nealkoholických cocktailů. Pro ty z vás, kteří preferujete rumy, jich máme v nabídce více než 50. Milovníky whisky určitě uspokojí nabídka okolo 45 druhů whisky a whiskey z Irska, Skotska, Japonska a Spojených států. Pochopitelně, že i milovníci ginu, vodky nebo cognacu budou s naší nabídkou spokojeni. Na čepu u nás najdete belgické pivní speciály Hoegaarden, Stella Artois a tmavé Leffe Bruin. V Havířově tyto speciály doplňuje Staropramen a v Ostravě Ostravar Premium.

V nabídce také pochopitelně nechybí vynikající káva ILLY a široký výběr kávových drinků z ní připravených, většinou dekorovaných technikou LATTE ART (viz http://www.kafe.cz/ctenarsky-koutek/cteni-o-kave/latte-art-901.aspx). Kávu Vám také pochopitelně nachystáme i k odnosu s sebou.

Významnou roli při úspěchu baru Co kdyby...® hrají naši barmani. Inspirující práce s tržními novinkami a jejich fundované zpracování, motivační programy a profesní vzdělávání pečují o loajální a spokojené spolupracovníky - barmany, kteří přenášejí firemní filosofii na zákazníky.

Atmosféru cocktailového baru také zajišťujeme na různých společenských akcích formou barového cateringu.

Bar Co kdyby...® provozuje společnost Jaroslav Mašlaň s.r.o. Od roku 2010 je Co kdyby...® zapsáno jako ochranná známka u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky.

Náš bar je vybaven bezplatným Wi-Fi připojením pro vaše pohodlné připojení k internetu.

 

Foto použité v záhlaví nafotil Ondra Vala: http://www.ondravala.cz/


Barmani CoKdyby a CityCafe Barmani CoKdyby a CityCafe Barmani CoKdyby a CityCafe 
Newsletter

Chcete-li dostávat aktuální informace o akcích na Váš email, použijte prosím tento formulář k přihlášení.

webdesign by web-evolution